Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

аеропорт Львів

Вівторок, 30 липня 2019, 12:16

SkyUp дозволили літати зі Львова до Тель-Авіва

аеропорт Львів

Державіаслужба дозволила авіакомпанії SkyUp з жовтня запустити рейс Львів –Тель-Авів.

Про це повідомляє Державна авіаційна служба України.

Державіаслужба схвалила заявки авіакомпанії SkyUp на рейси Львів – Тель-Авів та Запоріжжя – Тель-Авів.

Згідно з рішенням, SkyUp може здійснювати рейси зі Львова та Запоріжжя до Тель-Авіва і назад на регулярній основі (тричі на тиждень) з 1 жовтня 2019 року.

Зазначимо, за дозволом на виконання польотів за маршрутом Львів – Тель-Авів авіакомпанія звернулась до Державіаслужби 22 липня. А поки що рейси Львів – Тель-Авів виконує найбільший український авіаперевізник МАУ двічі на тиждень: кожного вівторка та у суботу.

Також SkyUp вперше в Україні з'єднає прямими рейсами Харків та Львів. Ці рейси стартують 17 жовтня та будуть виконуватися двічі на тиждень – у четвер та неділю. Вартість квитка – від 639 гривень в один кінець без багажу.

Крім цього, авіакомпанія розширює польотну програму з Києва до Львова: з 17 по 26 жовтня – у четверг та неділю, з 27 жовтня по 28 березня 2020 року – у понеділок, вівторок, п’ятницю, неділю. Вартість – від 498 грн в один кінець без багажу.

Нагадаємо, у червні цього року суд призупинив дію ліцензії українського лоукостера SkyUp, однак компанія назвала дії суду "абсурдними та неправомірними" тому продовжила польоти.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.