Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Середа, 7 серпня 2019, 16:50

Садовому бракує фахового юриста

Андрій Садовий

Львівська міськрада оголосила конкурс на посаду головного спеціаліста відділу правової експертизи юридичного департаменту.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Юридичний департамент Львівської міської ради оголосив конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу правової експертизи з економічних та інфраструктурних питань управління правової роботи юридичного департаменту для заміни основного працівника на час його відсутності.

Основні вимоги до претендента: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Документи від кандидатів приймають від 7 серпня впродовж 30 днів.

Нагадаємо, юридичний департамент Львівської міської ради очолює Гелена Пайонкевич, яка працювала з 2006 року начальником юридичного управління Львівської міської ради, а з січня минулого року у Львівській міськраді запрацювала нова структура – юридичний департамент, директоркою якого й призначили Пайонкевич.

Додамо, на початку квітня цього року загальну чисельність працівників Львівської міської ради збільшили з 1702 до 1762 осіб, а 25 квітня Львівська міськрада створила нову посаду заступника міського голови з питань безпеки міста.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.