Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

маршрутка №41

Середа, 7 серпня 2019, 12:28

Львів'яни вимагають запустити великі автобуси на два найдовші маршрути міста

маршрутка №41

У Львові зареєстрували електронну петицію з вимогою запустити на маршрути №41 та №51 великогабаритні автобуси.

Сьогодні, 7 серпня, на порталі е-петицій Назарій Захарук зареєстрував петицію з вимогою замінити автобуси маршрутів №51 та №41 з малогабаритних на великогабаритні.

Зокрема, в тексті петиції йдеться, що ця вимога пов'язана із тим, що ці маршрути є одними з найдовших за протяжністю у Львові: маршрут №41 (вул. Кавалерідзе – Галицьке перехрестя) долає відстань 20 км, а маршрут №51 (ТЦ "Вікторія Гарденс" – Галицьке перехрестя) – 18 км.

Обидва маршрути обслуговують приватні перевізники ТОВ "Фіакр-Львів" та ТОВ "Успіх".

"На сьогоднішній день транспорт, який перевозить пасажирів на цих маршрутах, в жахливому стані! Комфорт в цьому транспорті відсутній! Тому, терміново, потрібно замінити весь транспорт, який обслуговує ці два маршрути на великогабаритний, комфортніший та зручніший для пасажирів" – йдеться у тексті петиції. 

Наразі петиція ще не набрала жодного голосу, бо була щойно зареєстрована, а до кінця збору підписів залишилось ще 60 днів.

Зазначимо, у червні у місті зареєстрували електронну петицію з вимогою заборонити купляти маршрутки без кондиціонерів, у нещодавно – встановити у маршрутках та електротранспорті USB-зарядку для гаджетів.

Нагадаємо, електронні петиції у Львові були введені з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.