Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Бортнянського, 7

google.com.ua

П'ятниця, 9 серпня 2019, 17:35

Львівський підприємець за 111 тисяч гривень відремонтує будинок у Залізничному районі Львова

вул. Бортнянського, 7

Львівська міськрада замовила за 111 тис грн ремонт будинку на вул. Бортнянського, 7.

Залізнична районна адміністрація Львівської міської ради провела тендер у системі ProZorro на послуги з поточного ремонту фасаду житлового будинку на вул. Бортнянського, 7 у Львові, які переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2019 року.

Аукціон стартував 1 серпня, на нього подався лише один учасник – ФОП "Ометюх Андрій Михайлович", який запропонував здійснити усі роботи за 111 633 грн. Його й визнали переможцем. Додамо, очікувана вартість послуг становила 115 000 грн.

Як вказано у закупівлі, під час ремонту виконавець повинен здійснити демонтаж дрiбних металоконструкцiй, провести штукатурення цементно-вапняним розчином стін будинку та провести грунтування фасадів й просочування антигрибковим засобом. 

У забудові вулиці вул. Бортнянського присутні класицизм, сецесія, польський конструктивізм 1930-х років, радянський функціоналізм 1950-х – 1960-х років, сучасна житлова забудова. Декілька будинків є пам'ятками архітектури місцевого значення.

За даними порталу YouControl, Андрій Ометюх зареєстрований як фізична особа-підприємець з 2016 року у Львові, займається роботами із завершення будівництва.

Нагадаємо, також Львівська міськрада замовила за 3,1 млн грн реставрацію костелу св. Миколая  на вул. М. Грушевського, 2 у ТОВ "Дельтабуд".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.