Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Ензим

Ензим

city-adm.lviv.ua

П'ятниця, 16 серпня 2019, 14:50

На Личаківській у Львові збудують 34-метровий склад для заводу Ензим

Львівська міськрада дозволила звести на вул. Личаківській, 232 багатоповерхове складське приміщення.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво приватним акціонерним товариством "Компанія Ензим" комплексу виробничо-складських будівель на вул. Личаківській, 232. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Нову будівлю збудують на території заводу, на земельній ділянці, площею 2,6366 га, яка є комунальною власністю. Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, вид використання – для виробничих потреб та обслуговування споруд.

Висота будівлі не повинна перевищувати 34,2 метри. 

Нагадаємо, у березні Львівська міськрада дозволила "Компанії Ензим" звести на вул. Личаківській, 232 виробничий корпус для виробництва дріжджового концентрату, а у квітні цього року – комплекс очисних споруд.

ПрАТ "Компанія Ензим" – найбільший виробник дріжджів в Україні. Компанія не лише контролює більшу частину українського ринку дріжджів, а й постачає цей продукт за кордон, де має так само відчутну частку на ринку хлібопекарської продукції у Європі, передусім у Болгарії, Чехії, а також більш ніж у 10 інших країн Європи.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.