Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

сміттєзвалище

сміттєзвалище

Четвер, 22 серпня 2019, 13:22

Жодна фірма не зголосилася облаштувати нове сміттєзвалище на Яворівщині

Новояворівська міськрада відмінила аукціон із облаштування нового сміттєзвалища за 29 млн грн поблизу села Залужжя.

Новояворівська міська рада відмінила закупівлю у системі ProZorro на будівництво полігону твердих побутових відходів для Новояворівська, земель Залузької сільської ради Яворівського району, яке переможець тендеру мав здійснити до 31 серпня 2022 року. 

Аукціон стартував 15 серпня, однак на нього не подався жоден учасник й закупівлю відмінили. Додамо, початкова вартість бурівництва становила 29 171 670 грн.

Йдеться про першу чергу будівництва, кошти на яке передбачені у місцевому та державному бюджетах.

Зазначимо, ще наприкінці 2018 року Львівська облдержадміністрація виділила Новояворівській міській раді земельну ділянку на території села Залужжя, площею 5 га, для облаштуваненя на ній полігону твердих відходів.

Нагадаємо, у лютому цього року Самбірська міськрада замовила реконструкцію місцевого сміттєзвалища за 73 млн грн у ТОВ "Вельт Капітал" зі Львова. Також ПП "Євростильбуд-реконструкція" рекультивує сміттєзвалища поблизу смт. Бориня за 14 млн грн.

Додамо, згідно з Програмою поводження з твердими побутовими відходами у Львівській області на 2017-2022 роки, до 2022 року на Львівщині планують залишити лише 7 полігонів ТПВ. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.