Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівська поліція

львівська поліція

Вівторок, 3 вересня 2019, 15:09

Російські спецслужби затримали мешканця Львівщини на кордоні з Кримом

СБУ викрила чергове порушення спецслужбами Росії прав українців.

Про це повідомляє прес-служба Служби Безпеки України.

У пункті пропуску "Джанкой" під час перетину кордону з тимчасово окупованою територією Криму спецслужби Росії без пояснення причини затримали мешканця Львівської області.

Впродовж чотирьох годин вони вимагали у нього розповісти про зв’язки у середовищі правоохоронних органів, військовослужбовців Збройних Сил України, місць дислокації їх підрозділів, тощо.

"Після відмови співпрацювати з російською спецслужбою, громадянина України через фізичні погрози змусили підписати документ, зміст якого він не усвідомлював, та повернули на контрольовану урядом України територію. При цьому співробітники ФСБ РФ відібрали його автомобіль, документи на право володіння транспортним засобом і гроші у сумі 2 тисячі євро" – пояснили у СБУ.

У  Службі безпеки України наголосили, що в зоні ризику та підвищеної уваги спецслужб РФ перебувють військовослужбовці, правоохоронці, учасники АТО (ООС), а також пересічні українці, які їдуть до Росії чи тимчасово окупованих територій для працевлаштування, з туристичною метою, відвідування родичів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.