Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

храм св. Климента Шептицького

храм св. Климента Шептицького

Четвер, 12 вересня 2019, 16:30

У Львові відреставрують фасад храму Климента Шептицького

Львівська міськрада замовила за 4 млн грн реставрацію храму св. Климента Шептицького.

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради оголосило тендер у системі ProZorro на реставраційно-ремонтні роботи будинку – пам'ятки архітектури національного значення, костелу св. Казимира на вул. М. Кривоноса, 1 (храм св. Климента Шептицького), які переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2020 року.

Аукціон стартує 23 вересня, а очікувана вартість послуг становить 4 011 723,40 грн.

Як вказано у закупівлі, під час реставрації у храмі відновлять фасад й пофарбують, здійснять гідроізоляція фундаменту,  реставрацію карнизів, вівтаря, тощо.

Зазначимо, храм священномученика Климентія Шептицького (колишній костел Святого Казимира) – пам'ятка архітектури XVII століття у Львові. Він був побудований в 1656–1664 роках для ченців римо-католицького ордена реформатів.

У 2007 році костел передали УГКЦ під посвятою св. Климентія Шептицького. В корпусах монастиря реформатів і шпиталю милосердя розташований навчальний корпус Львівського державного університету внутрішніх справ.

Детальніше про храм священномученика Климентія Шептицького можна прочитати у матеріалі Варіантів з рубрики "Дронографія Львова".

Додамо, у 2018 році тут реставрували дах, усі роботи виконала фірма ТзОВ "Арка Пік".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.