Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

продаж алкоголю у Львові

Середа, 11 вересня 2019, 10:05

Суд визнав незаконним рішення щодо заборони продажу алкоголю у МАФах Львова

продаж алкоголю у Львові

Львівський окружний адміністративний суд скасував рішення Львівської міськради щодо заборони дозволу на продаж алкоголю в МАФах міста.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Вчора, 10 вересня, Львівський окружний адміністративний суд визнав незаконним і скасував рішення міськради Львова щодо заборони продажу алкоголю в МАФах.

"Сьогодні Львівський окружний адміністративний суд виніс рішення на користь підприємців щодо дозволу продажу алкоголю в МАФах і скасував наше рішення про заборону продажу. Мотивацію такого рішення ми будемо в повній мірі знати після отримання рішення суду в повному обсязі. Вважаємо, що, згідно з Європейською хартією місцевого самоврядування, міські ради мають право самі вирішувати питання місцевого значення" – наголосила директор юридичного департаменту міськради Гелена Пайонкевич.

Відтак, мерія подаватиме апеляцію на рішення суду.

Нагадаємо, 4 квітня, на сесії Львівської міської ради депутати прийняли ухвалу про заборону здійснення торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом у тимчасових спорудах. У зв'язку з цим 11 квітня, на порталі е-петицій була зареєстрована петиція з вимогою відмінити цю ухвалу, а 15 травня власники МАФів пікетували Львівський окружний адміністративний суд.

Львівські депутати не проголосували за цю електронну петицію. 19 червня Львівська міська рада створила спеціальну робочу групу, яка має вирішити цю проблему, а керівники освітніх установ та закладів культури Львова скерували Андрію Садовому листа з проханням зупинити продаж алкоголю у міських МАФах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.