Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Грибовицьке сміттєзвалище

П'ятниця, 13 вересня 2019, 11:22

У Львові ліквідували комунальне підприємство, що займалося Грибовицьким сміттєзвалищем

Грибовицьке сміттєзвалище

ЛКП "Збиранка" приєднали до ЛКП "Зелене місто", яке відтепер повністю опікуватиметься Грибовицьким сміттєзвалищем.

Сьогодні, 13 вересня, виконавчий комітет Львівської міської ради вирішив припинити діяльність ЛКП "Збиранка" через приєднання до ЛКП "Зелене місто" Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Зокрема, для підвищення ефективності та підсилення роботи комунальних
підприємств й раціонального використання бюджетних коштів виконавчий комітет міськради вирішив ліквідувати ЛКП "Збиранка", на обглуговуванні якого було Грибовицьке сміттєзвалище, приєднавши його до ЛКП "Зелене місто".

Зазначимо, ще у квітні цього року депутати Львівської міськради вирішили дозволити ЛКП "Зелене місто", яке очолює Вадим Ноздря, рекультивувати Грибовицьке сміттєзвалища замість ЛКП "Збиранка".

З цього часу функцієї замовника з рекультивації полігону здійснює ЛКП "Зелене місто". Однак тоді депутати залишили на ЛКП "Збиранка" обов'язки з безпечного утримання полігону.

Відтепер усім цим займатиметься ЛКП "Зелене місто". 

 

Нагадаємо, 2 квітня директора Грибовицького сміттєзвалища Віталія Пугача затримали на отриманні хабара, він вимагав майже 5 мільйонів хабара за махінації у закупівлі. Його відсторонили від роботи, а суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 405 тис грн.

Додамо, у квітні Львівська ОДА звернулась в СБУ щодо надання правової оцінки проекту рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.