Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

паркування у Львові

паркування у Львові

Понеділок, 16 вересня 2019, 14:49

У Львові шукають інспекторів з паркування

Львівська міськрада оголосила конкурс на 2 вільні вакансії інспекторів з паркування.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Управління безпеки міста Львівської міської ради у п'ятницю, 13 вересня, оголосило конкурс на заміщення двох вакантних посад спеціаліста І категорії-інспектора з паркування відділу інспекторів з паркування.

Основними вимогами до претендентів є: базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра; знання державної мови; знання основних принципів роботи на комп’ютері та відповідних програм.

Нагадаємо, з 27 вересня 2018 року в Україні набув чинності закон "Про реформування сфери паркування транспортних засобів", відповідно до якого у Львові створили відділ інспекторів з паркування. Інспектори працюють, в основному, у центральній частині міста на зонах паркування і платних парковках, частково долучаються до роботи на вулицях за межами центру міста.

З 1 листопада 2018 року у Львові штрафують водіїв за неправильне паркування.

Додамо, у травні цього року Львівська міськрада оголошувала конкурс на 50 вакансій інспектора з паркування, а наприкінці липня цього року – на 10 осіб. Також ще дві вільні вакансії з'явилися у серпні цього року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.