Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

проспект Чорновола

Понеділок, 23 вересня 2019, 11:42

Львів'яни хочуть використовувати окрему смугу для маршруток на проспекті Чорновола після годинпік

проспект Чорновола

У Львові зареєстрували е-петицію з проханням дозволити автівкам після години-пік користуватися окремою смугою для громадського транспорту на пр. Чорновола.

Сьогодні, 23 вересня, на порталі е-петицій Данило Березюк зареєстрував петицію з вимогою дозволити власникам авто використовувати окрему смугу для громадського транспорту на проспекті Чорновола увесь день за винятком годин пік: з 8 до 10 год та з 17 до 19 год. 

Автор петиції пояснює, що пасажири громадського транспорту та водії авто повинні знайти компроміс. 

Наразі петиція набрала 3 голоси, а до кінця збору підписів залишилось ще 60 днів.

Зазначимо, у липні тривав ремонт проспекту Чорновола, на ділянці від вул. Під Дубом до вул. Городоцька. Тут облаштували окрему слугу руху для громадського транспорту. 

Нагадаємо, електронні петиції у Львові були введені з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.