Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Пекарська, 95

вул. Пекарська, 95

google.com.ua

П'ятниця, 11 жовтня 2019, 15:48

У Львові вдвічі зменшили вартість комунального приміщення на Пекарській

Львівська міськрада продає приміщення на вул. Пекарська, 95 зі знижкою у 50%.

Управління комунальної власності Львівської міської ради виставило на продаж у системі ProZorro приміщення другого поверху на вул. Пекарська, 95 у Львові, загальною площею 274,6 кв.м.

Початкова ціна приміщення, виставленого на аукціон, який мав відбутися 8 жовтня, становила 2 408 160 грн, однак її зменшили до 1 204 080 грн, оскільки згідно з законом України про приватизацію комунального майна, на повторний продаж об'єкт виставляється зі знижкою у 50%. Відтак, повторний аукціон відбудеться 1 листопада.  

Двоповерховий будинок, у якому знаходиться приміщення, розташований в Галицькому районі в межах історичного ареалу Львова. Поруч та неподалік знаходяться: житлові будинки з вбудованими на перших та цокольних поверхах комерційними об'єктами, магазини, кафе-бари, відділення банків, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Mузей-заповідник "Личаківський цвинтар", Марсове поле, 1-й міський клінічний пологовий будинок, Личаківська районна адміністрація, Музей підков, школа, дитячий садочок.

Нагадаємо, у квітні цього року Львівська міськрада дозволила розширити за рахунок надбудови приміщення на вулиці Пекарській, 57-Б під кафе.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.