Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Білогорща

Білогорща

Вівторок, 22 жовтня 2019, 16:45

Білогорща хоче стати гоноровим Львовом

У місті зареєстрували електронну петицію з проханням приєднати території Білогорщі до міста Львова.

22 жовтня, на порталі е-петицій Ярослав Сенишин зареєстрував петицію з вимогою включити території, які розташовані в районі Білогорща, в проектовані межі міста Львова.

За словами автора петиції ділянка, як і більшість території Білогорщі відноситься до земель сільської ради Зимної Води. За наявною інформацією, території Білогорщі, будуть приєднанні до територій м. Львова, після погодження на всіх рівнях передбачених законодавством України.

"Поцікавившись більш детально, щодо приєднання даних територій до м. Львова, виявлено – певні території не включені в проектовані межі м. Львова. А саме – землі, які примикають, до вулиць: Білогорська третя, Білогорська п'ята, Іванюти М., Білогорська четверта, Сушко-Скачківської Х. На даній території, про яку "забули" – побудовані домогосподарства, а також такі, на яких воно ведеться" – йдеться у тексті петиції.

Крім цього, автор зазначає, що територія де-факто відноситься до міста Львова, оскільки всі погодження на водовідведення, газ та електроенергію видають служби, які включені в місто Львів.

"Враховуючи, ситуацію на даний момент, дана територія залишиться, як с. Зимна Вода, що в свою чергу створює дуже багато проблем для людей, котрі проживають на даній території, а саме – дітей не можливо буде віддати в садочок, школу м. Львова, будь – які адміністративні питання (наприклад довідка про склад сім’ї) – потрібно їхати в Зимну Воду чи Пустомити, з даними населеними пунктами немає прямого транспортного сполучення" – додав автор.

Наразі петиція набрала 1 голос із 500 потрібних.

Нагадаємо, що електронні петиції у Львові були ввели з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Додамо, у вересні Львівська міськрада замовила за 11,6 млн грн реконструкцію лісопарку "Білогорща" у Залізничному районі Львова, між мікрорайонами Левандівка та Білогорща.

Зазначимо, ще у 2018 році міськрада провела тендер щодо будівництва гравійної дороги від західного обходу Львова до мікрорайону "Білогорща", який виграла компанія "Онур". Тоді усі роботи із будівництва мали завершити до 31 серпня 2018 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.