Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Андрій Москаленко

Андрій Москаленко

Середа, 23 жовтня 2019, 14:37

Москаленко перетворить парк культури на прозорий чертог молодості

Усі договори щодо торгівлі у парку культури та відпочинку імені Б.Хмельницького укладатимуть через Prozorro.

Про це повідомив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні на засіданні комісії щодо втілення антикорупційної стратегії прийняли рішення про те, що з наступного року усі договори щодо торгівлі, встановлення малих атракціонів і продажу морозива у парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького укладатимуть через Prozorro.

"Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького з наступного року перейде на укладення всіх договорів (торгівля, малі атракціони, морозиво) через Prozorro" – написав Андрій Москаленко.

Крім цього, він зазначив що для цього проведуть навчання для підприємців та протягом двох тижнів відповідний проект рішення виносуть на розгляд виконавчого комітету Львівської міськради.

Нагадаємо, з 1 серпня 2016 року закупівлі через систему ProZorro стали обов’язковими на всій території України.

Відтак, усі закупівлі товарів і послуг структур мськради, які вони здійснюють за кошти міського бюджету та за кошти комунальних підприємств, за умови, що вартість закупівлі становить від 50 тис. до 200 тис. грн, здійснюються через ProZorrо.

Додамо, Варіанти проаналізували кількість комунальних приміщень, які Львівська міська рада продала за останні шість місяців цього року та склали Топ-10 найдорожчих квадратів.

 

Зазначимо, 6 березня ЛКП "Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького" замовив новий атракціон за 951 тис. грн у київської фірми, а у листопаді 2018 року з балансу парку списали старий атракціон "Сюрприз", а 5 квітня 2019 року парк позбувся атракціону "Дзвіночок".

Варіанти зробили дроно- і фоторепортаж із "хоспісу роботів" – осіннього Парку культури, у якому доживають віку ретро-атракціони.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.