Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівська обласна клінічна лікарня

google.maps

Середа, 23 жовтня 2019, 14:50

Ремонт у пологовому відділені обласної лікарні можуть не завершити вчасно

Львівська обласна клінічна лікарня

Капітальний ремонт пологового відділення Львівської обласної клінічної лікарні здійснюють не по графіку через недобросовісного підрядника.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Колектив акушерського, гінекологічного та неонатологічного відділень Львівської обласної клінічної лікарні висловив недовіру генпідряднику, який проводить ремонт приміщення, оскільки темпи виконання робіт не відповідають встановленому графіку. Представники генпідрядника підтвердили значне відставання від плану ремонту.

"Станом на сьогодні є передумови до невчасної здачі тих робіт, над якими працює виконавець. Поведінка підрядника, м’яко кажучи, дивує, темпи виконання робіт залишають бажати кращого. На об’єкті кошти є, які треба до кінця року використати. Пологове відділення клінічної лікарні – важливий соціальний об’єкт, в якому рятуватимуть людські життя. Тому вчасно здати відділення  - один із пріоритетів на сьогодні" - заявив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

У випадку зриву вчасного завершення робіт, до генпідрядника застосують жорсткіші управлінські рішення.

"Підрядник повинен чітко розписати план подальших дій, кілька тижнів роботи взагалі не ведуться. За два роки не можуть освоїти коштів, які на наше відділення перекинули з інших захищених статей. Ми вдячні облдержадміністрації та обласній раді за фінансування, тому цей питання не можна залишати без уваги" – наголосив лікар акушер-гінеколог Ігор Мальчевський.

Капітальний ремонт пологового відділення Львівської обласної клінічної лікарні триває із 2018 року. Загальна вартість робіт – майже 57 мільйонів гривень. На сьогодні неосвоєними залишають 17 млн грн.

Нагадаємо, у грудні 2018 року Львівській обласній клінічній лікарні передбачили 1 млн грн субвенції на закупівлю медичного обладнання для пологового відділення.

Додамо, 20 вересня цього року виконком міськради дозволив добудувати відділення патології недоношених новонароджених обласної клінічної лікарні та оновити фасад, встановитинові ліфти та облаштувати територію.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.