Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

парк Піскові озера

wikipedia.org

Четвер, 31 жовтня 2019, 16:07

Львівські депутати пообіцяли очистити від сміття Алтайські озера

парк Піскові озера

Львівські депутати підтримали електронну петицію про очищення Алтайських озера у парку на вул. Коновальця.

Сьогодні, 31 жовтня, на сесії Львівської міської ради депутати підтримали електронну петицію про очищення Алтайських озер (сучасна назва "Піскові озера"). "За" проголосували 45 депутатів.

Ще 15 серпня на порталі е-петицій була зареєстрована петиція Олексія Столярова "Очищення Алтайських озер", яка станом на 2 жовтня цього року набрала необхідних 500 голосів на підтримку, відтак міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

У тексті петиції вказано, що стан Алтайських озер є загрозливим, оскільки в водойму скидають відходи, які провокують неприємний запах води. 

"Декілька років робилися невдалі спроби і марно витрачено кошти на очищення та облаштування берегу. На сьогодні, судячи по запаху та помутнінню води, відбувається скидання відходів в одне з озер. Потрібно ліквідувати скидання відходів, провести очищення та углиблення озер, модернізація існуючої дамби для налагодження протоку води, облаштування берегової лінії" – йдеться у тексті петиції.

Зазначимо, наприкінці серпня цього року міськрада Львова виділила 435 000 грн на благоустрій Піскових озер та водойм на вул. Панча і Панаса Сотника.

Додамо, електронні петиції у Львові були введені з 22 лютого 2016 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.