Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

фонтан біля Оперного театру

фонтан біля Оперного театру

П'ятниця, 1 листопада 2019, 12:29

Львівська міськрада уклала договір з підрядником на заміну фонтану біля Оперного

Виконком міськради погодив розробку проектної документації на встановлення сухого фонтану на проспекті Свободи.

Сьогодні, 1 листопада, виконавчий комітет Львівської міської ради погодив укладення договору підряду на розробку проектної документації та договору на проведення експертизи проекту "Капітальний ремонт території із спорудженням "сухого" фонтану перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької на просп. Свободи"

Виконати роботи з облаштування нового фонтану біля Оперного театру висловив бажання благодійний фонд "Сокар-Благо", який ще у березні 2016 року від імені компанії "Сокар Україна" запропонував міськраді власним коштом розмістити "сухий" фонтан (без чаші) перед Львівською оперою

Засновником благодійного фонду "Сокар-Благо" є азербайджанська державна компанія "Sokar". За даними порталу YouControl, керівником Благодійного фонду "Сокар-Благо", що зареєстрований у Києві, є Асланов Азі.

Нагадаємо, ще 10 червня у Львові планували розпочати демонтаж фонтну біля Оперного театру, тоді Львівська міськрада виділила на це 300 тис грн.

Додамо, 16 травня стало відомо, що на площі перед Оперним театром демонтують існуючий фонтан, а на його місці встановлять новий сухий фонтан.

Зазначимо, 11 червня у Львові зареєстрували петицію з вимогою зберегти повноводний фонтан перед Оперним театром.

Після цього у міськраді показали візуалізацію проекту, як зміниться площа перед Оперним. Згідно з проектом на "стометрівці" встановлять лавочки з розетками для зарядки ноутбуків і телефонів, а також тут з'явлиться безкоштовний wi-fi.

Існуючий фонтан біля Оперного театру було облаштовано у 2008 році. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.