Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівські маршрутки

львівські маршрутки

Понеділок, 4 листопада 2019, 13:20

У громадському транспорті Львова просять обладнати ремені безпеки для дітей

Петицію з такою вимогою зареєстрували через те, що маршрутки, трамваї та тролейбуси не обладнанні автокріслами і дитячими ременями безпеки.

4 листопада, на порталі е-петицій Василь Лозовий зареєстрував петицію з вимогою обаднати в громадському транспорті Львова ремені безпеки для дітей.

За словами, необхідно заборонити перевезення дітей до 4 років у автобусах трамваях та тролейбусах, оскільки транспортні засоби не обладнанні автокріслами і дитячими ременями безпеки.

 
 "Якщо дитина в 4 роки їде з мамою в громадському транспорті і робиться ДТП, то дитина отримує серйозні травми, то якщо прийняли ухвалу, штрафувати водіїв, які не мають автокрісла, то будьте добрі вирішіть питання з громадським транспортом, єдине, що потрібно зробити , для дітей в громадському транспорті, це по факту, ремні безпеки якими можна обладнати сидіння в тих же автобусах тролейбусах і трамваях , та поставити відповідні таблички і знаки" – йдеться у тексті петиції.

Крім цього, автор петиції вважає, що таких сидіть має бути хоча б 10 % від загальної кількості , також в тих сидіннях можна зробити більш мягкі крісла, ніж стандартні.

Наразі петиція набрала 1 голос із 500 потрібних.

Нагадаємо, що електронні петиції у Львові були ввели з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Додамо, 29 жовтня Верховна Рада України встановила штрафи за порушення правил перевезення дітей.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.