Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

університет Франка

університет Франка

Понеділок, 11 листопада 2019, 17:40

Зеленський планує змінити підхід до фінансування вишів

Володимир Зеленський доручив уряду до кінця цього року розробити модель переходу фінансування ВНЗ за результатами показників їх діяльності.

Про це йдеться в указі президента №837/2019 "Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави" від 8 листопада 2019 року. 

Президент Володимир Зеленський доручив уряду до кінця цього року розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроект щодо опрацювання моделі переходу фінансування закладів вищої освіти за результатами показників їх освітньої, наукової та міжнародної діяльності.

Також президент доручив внести зміни до законів:

- про повну загальну середню освіту, передбачивши функціонування початкової, базової та профільної школи за новими освітніми стандартами;

- про дошкільну освіту щодо запровадження нових підходів у дошкільній освіті;

- запровадити проведення профорієнтаційних тренінгів за окремими професіями для учнів 8-11 класів.

Нагадаємо, ще у лютому цього року Міністерство освіти планувало внести зміни щодо оплати вишів на різних формах навчання з 2020 року. В першу чергу, мала подорожчати вартість денної форми та магістратури.

Додамо, наступного року не всім педагогам підвищать зарплату, як це обіцяли зробити, адже у бюджеті-2020 року не передбачили потрібних коштів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.