Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

трамвай №8

трамвай №8

Четвер, 14 листопада 2019, 11:51

У Львові просять зробити окрему смугу для сихівського трамваю від Стуса до центру

Львів'яни пропонують заборонити паркування на ділянці від Академії Мистецтв до Стрийського базару, щоб зробити там смугу для громадського транспорту.

14 листопада, на порталі е-петицій Марія Паньків зареєструвала петицію з вимогою пришвидшити проїзд трамваю №8 на ділянці від школи №27 до Стрийського базару (напрямок Сихів - центр) шляхом організації окремої смуги для громадського транспорту і окремої смуги для проїзду приватних авто.

За словами автора петиції, трамвай №8 сполучає Сихів з центром, тому ним користуються безліч мешканців цього району, однак всі трамваї, що рухаються з Сихова, особливо в годину пік, зупиняються і стоять в заторі від вулиці Стуса до площі Франка.

"Просимо забезпечити виділену смугу для трамваїв та іншого громадського транспорту на ділянці маршруту трамваю №8 від школи №27 (вул. Іларіона Свенціцького) до Стрийського базару (вул. І.Франка), а також біля коледжу ім. І.Труша (вул. В. Стуса) для того, щоб трамвай міг безперешкодно проїжджати зазначену ділянку, не стоячи в заторах" – йдеться у тексті петиції.
 
Автор вважає, що таке прохання можливо втілити, якщо заборонити зупинку і стоянку приватного транспорту на цьому відрізку дороги.
 
"В такому випадку прохідність вулиці для приватного транспорту не зменшиться, а прохідність ГТ значно збільшиться. На даній ділянці щодня паркується близько 30-ти авто (більшість з яких не є мешканцями даної вулиці), але зручність для 3х десятків мешканців не можна порівняти з зручністю для тисяч мешканців Сихова, Нового Львова, які щоденно користуються трамваєм №8" – зазначає автор петиції.

Наразі петиції набрали 0 голосів із 500 потрібних.

Нагадаємо, що електронні петиції у Львові були ввели з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.
 
Додамо, у вересні львів'яни пропонували заборонити проїзд авто у години пік на маршруті трамвая №8 від Академії Мистецтв до центру міста.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.