Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Церква Св. Косми і Даміана

Церква Св. Косми і Даміана

map.ugcc.ua

Понеділок, 2 грудня 2019, 12:03

На Сокальщині за понад вісім мільйонів відреставрують дерев'яну церкву ХІХ століття

Церкву Св. Косми і Даміана у селі Цеблів реставруватиме за 8,45 млн грн Союз організацій інвалідів України.

Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації провів тендер у системі ProZorro на реставрацію дерев’яної церкви Св. Косми і Даміана у селі Цеблів Сокальського району, яку переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2020 року.

Аукціон стартував 7 листопада, участь у ньому взяли колективне підприємство "Центр комплекс" Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України" та підприємство "Захід-квартал" "ГО"ВО СОІУ", які запропонували здійснити всі роботи за 8 450 000 грн й 8 499 000 грн відповідно. Переможцем обрали "Союз організацій інвалідів України".

Додамо, очікувана вартість послуг становила 8 548 733,05 грн.

Як вказано у закупівлі, у рамках реставрацію у церкві здійснять гідроізоляцію, реставрацію фасаду, храм покриють захистом від вогню, а також пофарбують. Профінансують усі роботи за кошти обласного бюджету Львівщини.

Церква Св. Косми і Даміана у селі Цеблів – пам'ятка архітектури місцевого значення, споруджена у 1862 році.

За даними порталу Youcontrol, "Союз організацій інвалідів України" зареєстрований у Львові з 1993 року і займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Статутний капітал підприємства становить 8800 грн.

Зазначимо, "Союз організацій інвалідів України" у 2018 році виграв тендер на реставрацію ансамблю Домініканського монастиря у Жовтні, однак у вересні договір розірвали й оголосили нову закупівлю.

Нагадаємо, станом на 2018 рік, за 27 років на Львівщині вщент згоріло 28 стародавніх дерев'яних церков та виникло 108 пожеж у храмах.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.