Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Домініканський монастир у Жовкві

wikimapia.org

Понеділок, 25 листопада 2019, 11:20

У Жовкві відреставрують Домініканський монастир за 39 мільйонів

Домініканський монастир у Жовкві

Історико-архітектурний заповідник у Жовкві уклав із попереднім підрядником договір на реставрацію ансамблю Домініканського монастиря, проте вже за 39 млн грн.

Державний історико-архітектурний заповідник у Жовкві провів закупівлю у системі ProZorro на реставрацію ансамблю Домініканського монастиря у Жовкві, яку переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2020 року.

Аукціон стартував 6 листопада цього року, участь у ньому взяли колективне підприємство "Центр комплекс" Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України" та підприємство "Захід-квартал" "ГО"ВО СОІУ", які запропонували здійснити всі роботи за 39 100 000 грн й 39 163 475 грн відповідно. Переможцем обрали "Союз організацій інвалідів України".

Додамо, очікувана вартість послуг становила 39 263 475,60 грн.

Зазначимо, у грудні 2018 року Державний історико-архітектурний заповідник уже проводив закупівлю на реставрацію цього храму. Тоді тендер також  виграв "Союз організацій інвалідів України" за 28 млн грн, а ремонтні роботи мали бути завершені до кінця цього року. Однак у вересні закупівлю розірвали, а виконавцю виплатили 4 621 939 грн. Ще у травні цього Львівська облрада передбачила 4 млн грн з бюджету для реставрації цього монастиря.

Як вказано у закупівлі, реставраційні роботи фінансуватимуться з держбюджету, а переможець тендеру під час виконання робіт має застосовувати заходи із захисту довкілля.

Храм святого священномученика Йосафата Домініканського монастиря у Жовкві – діючий храм УГКЦ, збудований у стилі бароко XVII-XVIII ст. і є пам'яткою архітектури національного значення.

Додамо, за даними порталу Youcontrol, "Союз організацій інвалідів України" зареєстрований у Львові з 1993 року і займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Статутний капітал підприємства становить 8800 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.