Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вулиця Котляревського

ФБ Дем'яна Данилюка

Понеділок, 18 листопада 2019, 14:20

Львів'яни вдруге просять повернути односторонній рух на вулиці Котляревського

вулиця Котляревського

18 листопада , на порталі е-петицій Віталій Маковяк зареєстрував петицію з вимогою змінити напрям одностороннього руху в протилежну сторону по вулиці Котляревського. За словами автора петиції, після зміни напрямку однобічного руху по вулиці Котляревського, на вулиці Горбачевського посітйно утворюється затор,  що уповільнює рух транспорту. "Прохання повернути напрямок однобічного руху по вулиці Котляревського, як це було раніше (тобто від вулиці Горбачевського до вулиці Київської). Це б значно зменшило кількість авто на цій ділянці, так як стояти могли б тільки ті, кому потрібно ліворуч, а інші могли б об'їхати" – йдеться у тексті петиції. Крім цього автор вважає, що затори на цій ділянці створюють небезпеку для пішоходів, що користуються пішохідним переходом біля спортивного комплексу "Медик". "Потрібно проїхати швидше, щоб не закривати дорогу на перехресті, і водії змушені їхати на пішохід по 2 ряди, щоб сховатись" – зазначив автор петиції. Наразі петиція набрала 22 голоси із 500 потрібних. Нагадаємо, електронні петиції у Львові були введені з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити. Додамо, у травні львів'яни вже реєстрували петицію з вимогою повернути односторонній рух на вулиці Котляревського, однак тоді вона набрала лише 217 голосів. 8 квітня на вулиці Котляревського рух транспорту розвернули у протилежний бік. Згідно з новими дорожніми знаками автомобілі можуть повертати праворуч лише на вулицю Генерала Чупринки. Раніше автомобілі могли повертати праворуч на вулиці Горбачевського і рухатися по вулиці Котляревського до перехрестя з вулицею Чупринки та Київською

18 листопада , на порталі е-петицій Віталій Маковяк зареєстрував петицію з вимогою змінити напрям одностороннього руху в протилежну сторону по вулиці Котляревського.

За словами автора петиції, після зміни напрямку однобічного руху по вулиці Котляревського, на вулиці Горбачевського посітйно утворюється затор,  що уповільнює рух транспорту.

"Прохання повернути напрямок однобічного руху по вулиці Котляревського, як це було раніше (тобто від вулиці Горбачевського до вулиці Київської). Це б значно зменшило кількість авто на цій ділянці, так як стояти могли б тільки ті, кому потрібно ліворуч, а інші могли б об'їхати" – йдеться у тексті петиції.

Крім цього автор вважає, що затори на цій ділянці створюють небезпеку для пішоходів, що користуються пішохідним переходом біля спортивного комплексу "Медик".

"Потрібно проїхати швидше, щоб не закривати дорогу на перехресті, і водії змушені їхати на пішохід по 2 ряди, щоб сховатись" – зазначив автор петиції.

Наразі петиція набрала 22 голоси із 500 потрібних.

Нагадаємо, електронні петиції у Львові були введені з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Додамо, у травні львів'яни вже реєстрували петицію з вимогою повернути односторонній рух на вулиці Котляревського, однак тоді вона набрала лише 217 голосів.

8 квітня на вулиці Котляревського рух транспорту розвернули у протилежний бік. Згідно з новими дорожніми знаками автомобілі можуть повертати праворуч лише на вулицю Генерала Чупринки.

Раніше автомобілі могли повертати праворуч на вулиці Горбачевського і рухатися по вулиці Котляревського до перехрестя з вулицею Чупринки та Київською

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.