Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

децентралізація

децентралізація

П'ятниця, 22 листопада 2019, 12:27

Сокільникам не дозволили створити окрему ОТГ

Сокільники поки що не можуть утворити ОТГ, бо проекти рішень сільради суперечать Конституції України. 

Про це йдеться у розпорядженні №1350 голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського від 21 листопада 2019 року. 

Львівська ОДА визнала проекти рішень Сокільницької сільради щодо утворення окремої територіальної громади (ОТГ) такими, що суперечать Конституції. 

У висновку щодо невідповідності цих рішень Законам України зазначено, що створення Сокільницької ОТГ не передбачено перспективним планом формування територій громад Львівської області.

Крім того сільрада не вказала у документах, які організаційні заходи для об'єднання громади та завершення повноважень ради і голови провела. 

Саме тому проекти рішень Сокільницької сільради повернули на доопрацювання. 

Нагадаємо, 18 листопада мешканці Сокільників, Басівки та Годовиці влаштували пікет під будівлею Львівської ОДА з вимогою внести Сокільницьку ОТГ (Сокільники – центр, Басівка, Годовиця) в Перспективний план формування територій громад Львівської області.

Тоді страйковий комітет Сокільницької громади у Facebook повідомив, що мешканці цих сіл категорично проти їхнього приєднення до міста Львова, натомість люди хочуть створити Сокільницьку ОТГ.

Активісти заявляли, що у випадку подальшого ігнорування громади, вони будуть блокувати не лише ключові автошляхи, які проходять через Сокільники, а й створити "нельотні" умови для Львівського аеропорту імені Данила Галицького, що також частково знаходиться на території села Сокільники. 

Додамо, 19 листопада мітингувальники знову вийшли на акцію під Львівську ОДА.  

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.