Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Лижв'ярська, 1

Четвер, 12 грудня 2019, 14:20

Hilton у Парку культури не помітив ліліпута Стахіва

вул. Лижв'ярська, 1

Львівські депутати не проголосували за електронну петицію про скасування будівництва готелю Hilton у Парку культури.    

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати не підтримали електронну петицію з вимогою скасування рішення виконкому "Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на реконструкцію ТзОВ "Апартготель" на вул. Лижв'ярській, 1".

"За" проголосували 11 депутатів.

13 вересня на порталі е-петицій Остап Стахів зареєстрував відповідну петицію у якій зазначив, що потенційне будівництво відбуватиметься на території колишнього Стрийського цвинтаря, про що йдеться в архівній довідці Центрального державного історичного архіву України у місті Львові.

Крім того, він повідомив, що на цій території у 1866 році поховали Івана Вагилевича, письменника, філолога, фольклориста, етнографа, археографа, громадсько-культурного діяча, одиного зі зачинателів нового українського національно відродження на західноукраїнських землях.

Нагадаємо, ще 5 квітня цього року компанія Hilton розробляла проекцію спорудження нового готелю в Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького на вул. Лижв’ярській, 1.

Раніше, повідомляли, що йдеться про перебудову колишнього музею історії військ Прикарпатського військового округу, який розташовується на території львівського Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького, який хотіли переобладнати готель міжнародної мережі Hilton. Це питання розглядадли на виконкомі ще 12 червня, однак тоді його не підтримали через надмірну висоту готелю – 72 метри.

22 листопада виконком вдруге розглядав це питання і дозволив збудувати на вул. Лижв’ярській, 1 готель висотою 34 метри, однак у документах досі вказано висоту будівлі у 72 метри.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.