Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Ірина Микичак

Понеділок, 16 грудня 2019, 09:59

Микичак більше не очолює департамент охорони здоров'я Львівської ОДА

Ірина Микичак

Маркіян Мальський звільнив Ірину Микичак з посади директорки департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА.

Про це повідомила Ірина Микичак на своїй сторінці у Фейсбуці.

За її словами, інформацію про звільнення їй надіслали електронною поштою.

Вперше у житті відчула себе двієчницею... Отримала незадовільну оцінку від Івана Собка за роботу на посаді директорки департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації за 2019 рік. І відповідно прилетіло електронною поштою розпорядження голови ОДА М.Мальського про звільнення з посади за незадовільну роботу.

Мені, єдиній зі всіх керівників ОДА, виставлено "оцінку" – "негативно. Попри лідерство Львівщини у структурних змінах медичної галузі, попри явні успіхи охорони здоров'я Львівщини. Жодних пояснень, жодних причин. Просто фіктивна оцінка" – написала Ірина Микичак.

Нагадаємо, 19 листопада, на сесії Львівської обласної ради фракції Самопоміч, Громадянська позиція та ВО "Свобода" підписали звернення до голови Льваівської ОДА Маркіяна Мальського, у якому пропонували йому звільнити Ірину Микичак з посади директорки департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА.

Натомість голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин заявив, що звільнення Ірини Микичак вигідне лише для "Самопомочі".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.