Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

нардепи з Львівщини

нардепи з Львівщини

Вівторок, 17 грудня 2019, 14:13

5 нардепів з Львівщини не голосували за закон про визнання Пласту

Верховна Рада ухвалила закон про Пласт з пропозиціями Володимира Зеленського.

Сьогодні, 17 грудня, Верховна Рада схвалила у другому читанні законопроект про підтримку Національної скаутської організації України "Пласт" з пропозиціями президента Володимира Зеленського. "За" проголосували 316 народних депутатів.

Згідно із запропонованими Зеленським змінами, назву закону із "Про державне визнання і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України" перейменували на "Про визнання пластового руху та особливості державної підтримки пластового, скаутського руху", відтак законопроект стосується як пластових, так і скаутських громадських об’єднань.

Крім цього, закон передбачає розробку органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування державних та місцевих програм щодо дітей та молоді з урахуванням пропозицій пластових, скаутських громадських об’єднань, а також можливість залучення цих ГО до реалізації державних та місцевих програм. А при затвердженні державного та місцевих бюджетів можуть передбачатися видатки на підтримку програм, спрямованих на досягнення пластової, скаутської освітньої програми.

Нагадаємо, у вересні Володимир Зеленський ветував закон про державну підтримку "Пласту", який ще у травні цього року прийняла Верховна Рада 8 скликання.

У жовтні законопроект направили на доопрацювання, а пізніше комітет з питань молоді та спорту Верховної Ради цього скликання рекомендував прийняти його в новій редакції з пропозиціями Володимира Зеленського.

З львівських нардепів законопроект підтримали: Євген Петруняк (Слуга народу), Остап Шипайло (Слуга народу), Орест Саламаха (Слуга народу), Юрій Камельчук (Слуга народу), Мар’ян Заблоцький (Слуга народу), Ростислав Тістик (Слуга народу), Ірина Верещук (Слуга народу), Святослав Юраш (Слуга народу), Андрій Герус (Слуга народу), Софія Федина (Європейська Солідарність), Олег Синютка (Європейська Солідарність), Степан Кубів (Європейська Солідарність), Микола Величкович (Європейська Солідарність), Микола Княжицький (Європейська Солідарність), Андрій Парубій (Європейська Солідарність), Андрій Лопушанський (Європейська Солідарність), Михайло Бондар (Європейська Солідарність), Тарас Батенко (За майбутнє), Олена Кондратюк (позафракційна), Павло Бакунець (Довіра), Роман Лозинський (Голос), Галина Васильченко (Голос), Ярослав Юрчишин (Голос), Наталія Піпа (Голос), Ярослав Рущишин (Голос), Святослав Вакарчук (Голос).

Були присутні у залі, але не голосували: Тарас Козак (Опозиційна платформа – За життя), Михайло Цимбалюк (Батьківщина), Ярослав Дубневич (За майбутнє).

Відсутні на пленарному засіданні: Андрій Кіт (Довіра).

Утрималися: Юрій Загородній (Опозиційна платформа – За життя). 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.