Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Б. Хмельницького, 160

google.com.ua

Понеділок, 23 грудня 2019, 14:41

Міськрада Львова продала приміщення на вулиці Хмельницького за понад мільйон гривень

вул. Б. Хмельницького, 160

Львівська міськрада продала приміщення на вул. Б. Хмельницького, 160 за 1,3 млн грн підприємцю зі Львова.

Управління комунальної власності Львівської міської ради продало у системі ProZorro приміщення першого поверху на вул. Б. Хмельницького, 160 у Львові, загальною площею 159,4 кв.м.

Аукціон стартував 20 грудня, участь у ньому взяв лише Олександр Ярченко, який запропонував викупити приміщення за 1 354 321,99 грн. Його й визнали переможцем. Додамо, початкова вартість приміщення становила 1 200 168 грн.

Одноповерховий будинок, у якому знаходиться приміщення, розташований в Галицькому районі. Приміщення забезпечене п'ятьма незалежними окремими входами (з двору будівлі). Поруч та неподалік знаходяться: житлові будинки з вбудованими комерційними об'єктами, магазини, виробничі та промислові будинки, інша забудова міста.

За даними порталу YouControl, львів'янин Олександр Ярченко з 2007 року зареєстрований як фізична особа-підприємець й займається роздрібною торгівлею в неспеціалізованих магазинах.

Додамо, нещодавно Львівська міськрада замовила реконструкцію вул. Б.Хмельницького за 186 млн грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.