Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

МАФи у Львові

МАФи у Львові

Вівторок, 24 грудня 2019, 16:31

У грудні міськрада Львова виділила 300 тисяч на демонтаж вивісок і МАФів

Всі кошти скерують до статутного фонду КП "Адміністративно-технічне управління".

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №709 від 23 грудня 2019 року.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету розвитку Львова 300 тис грн як внески до статутного капіталу КП "Адміністративно-технічне управління".

"Управлінню фінансів департаменту фінансової політики провести фінансування департаменту містобудування за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова в сумі 796 096,08 грн", – йдеться у документі.

Із цих коштів 300 тис грн отримає КП "Адміністративно-технічне управління", а 96 097,20 грн передбачено для оплати виконаних робіт із капiтального ремонту дорiжки на території РЛП "Знесiння" від вул. О. Довбуша до вул. Лісної.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Зазначимо, "Адміністративно-технічне управління" слідкує за дотриманням підприємствами, установами, організаціями та громадянами вимог про рекламу і благоустрій у місті.

Підприємство займається демонтажем рекламних вивісок, літніх майданчиків, МАФів, які самочинно встановлені на території міста, а також термін дії паспортів на розміщення або термін дії договорів на оренду конструктивних елементів благоустрою яких закінчився, або ж ті, паспорт на встановлення яких скасували.

Також за порушення правил благоустрою, відповідно до статті 152 Кодексу про адміністративні правопорушення, КП складає протоколи про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, нещодавно КП "Адміністративно-технічне управління" за 2,3 млн грн замовило демонтаж рекламних конструкцій та вивісок у 2020 році.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.