Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олександр Ганущин

П'ятниця, 3 січня 2020, 10:55

Ганущин хоче продати на аукціоні приміщення дитячого санаторію на Коновальця за 11 мільйонів

Олександр Ганущин

Львівська обласна рада виставляє на продаж на аукціоні будівлі дитячого кардіоревматологічного санаторію, що на вул. Коновальця, 114, 116.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

"Інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації  - окремого майна – комплексу будівель та споруд за адресою: м.Львів, вул.Є.Коновальця, 114, 116" – йдеться у повідомленні.

Зокрема до об'єкту, який виставили на продаж входить: комплекс будівель та споруд: корпус № 1, А-2, 396,0 кв.м.; огорожа № 1; фонтан № 2; замощення І за адресою: м.Львів, вул.Є.Коновальця, 116 та корпус № 2, А-1, 190 кв.м.; столова, Б-1, 54,8 кв.м.; овочесховище, Г-1, 27,1 кв.м.; гараж Д-1, 17,4 кв.м.; склад, В-1, 18,8 кв.м.; хвіртка № 1; огорожа № 2; огорожа № 3; хвіртка № 4; ворота № 5; огорожа № 6; замощення І; замощення ІІ за адресою: м.Львів, вул.Є.Коновальця, 114.

Загальна площа ділянки становить 0,4426 га, її цільове призначення – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. 

Стартова ціна об'єкта 11 438 070,00 грн. у тому числі ПДВ. Аукціон в електронній формі проведуть 7 лютого 2020 року.

Нагадаємо, 19 листопада 2019 року на сесії Львівської обласної ради депутати проголосували за реорганізацію КЗ ЛОР "Комунальний дитячий кардіоревматологічний санаторій" на вул Коновальця, 116 шляхом приєднання його до КНП ЛОР "Львівська обласна дитяча клінічна лікарня "Охматдит", а звільнені приміщення планували виставити на продаж.  

Зазначимо, раніше Львівська міськрада подала позов до суду щодо визнання незаконним та скасування рішення Львівської обласної ради про оформлення права спільної власності обласної ради на низку комунальних приміщень у Львові, серед яких є й приміщення санаторію.

За словами Ганущина, половину коштів, які область отримає від продажу майна Комунального дитячого кардіоревматологічногоий санаторію на аукціоні, облрада скерує на дві дитячі лікарні.

Додамо, про приєднання санаторію до "Охматдиту" обговорювали ще у 2017 році. Тоді колишня директорка департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак заявляла, що немає потреби в утриманні низки вузькопрофільних закладів, які не виконують своїх функцій.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.