Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

університет Франка

П'ятниця, 3 січня 2020, 11:17

В Україні розпочалась реєстрація на пробне ЗНО-2020

університет Франка

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна з 3 до 24 січня 2020 року.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Сьогодні, 3 січня, розпочинається реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, яка триватиме до 24 січня. 

"Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 28 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета" – йдеться у повідомленні.

Взяти участь у пробному ЗНО коштуватиме, залежно від регіону, від 138 грн до 150 грн.

В Центрі зазначили, що результати такого тесту нікуди не зараховують. Вони покликані ознайомити абітурієнтів зі стандартизованими тестами, підготувати їх психологічно, навчити ефективно розподіляти час та оцінити рівень навчальних досягнень.

Додамо, за цьогорічними результатами ЗНО 41 абітурієнт Львівщини набрав максимальні 200 балів. Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат втретє визнали найкращою школою України, а Львівщину – другою по ЗНО.

Реєстрація на ЗНО-2020 триватиме з 3 лютого до 24 березня, а основна сесія складання іспитів – з 21 травня до 16 червня.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.