Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Тарас Козак

Четвер, 9 січня 2020, 16:14

ЗІК перевірятимуть на вату у вухах

Тарас Козак

Нацрада з телерадіомовлення перевірить ZIK і "112. Україна" через трансляцію заборонених висловлювань деяких політиків.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланові виїзні перевірки ТОВ "ТРК "Нові комунікації" (логотип Z ZIK, Львів) і ТОВ "112-ТВ" (логотип "112.Україна", Київ) через зафіксовані в їхньому ефірі порушення норм законів "Про телебачення і радіомовлення" та "Про інформацію".

Як повідомляється на сайті регулятора, таке рішення Нацрада ухвалила в четвер.

За його даними, заборонені висловлювання поширювалися в ефірі у передачі "Кожен з нас Президент" 26 листопада 2019 року о 18:00 (з повтором 27 листопада). Експертами в студії були народний депутат України VIII скликання Надія Савченко, народний депутат IX скликання Ренат Кузьмін (фракція "Опозиційна платформа – За життя") і Михайло Добкін, який приєднався до обговорення питань через інтернет-зв'язок.

Підставою для призначення позапланової перевірки супутникового телеканалу "112. Україна" стали результати моніторингу ефіру мовника в серпні-грудні 2019 року. Зокрема, в передачах "Велике інтерв'ю", LIVE, "LIVE Новини", "Голос народу", "Пульс: Головне політичне шоу країни", "Важливо", "Діалог з країною" зафіксовано поширення висловлювань Віктора Медведчука, Петра Симоненка, Вадима Рабіновича, Ганни Герман, Іллі Киви, Наталії Королевської, Олега Волошина, Олега Ляшка, Миколи Дульського та Рената Кузьміна, що мають ознаки порушення чинного законодавства.

Нагадаємо, 14 червня 2019 року народний депутат з Львівщини Тарас Козак придбав телеканал ZIK.

Додамо, що нардеп Тарас Козак придбав у 2018 році телеканал 112 Україна за 73 мільйони гривень. Того ж року колишній депутат Опозиційного блоку Євген Мураєв продав Козаку й телеканал NewsOne.

Львівський нардеп Тарас Козак потрапив до першої десятки списку Опозиційної платформи – За життя на парламентських виборах 2019 року. Опозиційна платформа – За життя у  2018 року об'єдналася ГО  Віктора Медведчука "Український вибір".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram