Пільгова вартість процедури не перевищуватиме 99 грн у комерційних клініках міста, ЛКП Лев здійснюватиме чіпування безкоштовно.
Про це повідомила прес-служба львівської міської ради.
23 січня 2020 року на черговій сесії Львівської міської ради прийняли нові Правила утримання і поводження з домашніми тваринами, згідно з якими ідентифікація власницьких собак мікрочіпом стає обов’язковою.
"З метою сприяння зменшенню кількості собак, що загубились і не можуть бути повернені додому, міжнародна платформа ідентифікованих тварин Animal-ID.net за підтримки Британського благодійного фонду Dogs Trust Worldwide надала Львову 5000 мікрочіпів для проведення безкоштовного та пільгового чіпування власницьких собак протягом 2020 року. Пільгове чіпування собак розпочнеться з лютого і триватиме орієнтовно по жовтень 2020 р., або до закінчення чіпів. Процедура пільгового чіпування буде доступною у ЛКП "Лев", а також всіх клініках-партнерах" – зазначають у ЛКП "Лев"
Відомо також, що, з допомогою ветеринарів ЛКП "Лев", в межах 2020 року буде здійснено 12 виїзних кампаній в райони міста.
Пільгова вартість процедури не перевищуватиме 99 грн у комерційних клініках міста, тобто завдяки проєкту львів’яни матимуть змогу протягом року здійснити процедуру з більш ніж 70% знижкою. ЛКП "Лев" здійснюватиме чіпування безкоштовно.
Обов’язковою умовою є наявність вакцинації від сказу не пізніше року з відповідною посвідкою у ветеринарному паспорті собаки та реєстрація у єдиному міському реєстрі тварин Львова, що засвідчується ідентифікаційним знаком – жетоном.
Пільгове чіпування у ЛКП "Лев" та ветеринарних клініках-партнерах: з 1 лютого до 30 жовтня 2020 року (або до закінчення чіпів). Перелік клінік партнерів буде наведений на сайті Animal-ID.net.
За даними ЛКП "Лев", станом на грудень 2019 року у Львові зареєстровано 19500 власницьких собак. Загалом у Львові налічується 40 тисяч власницьких собак (згідно даних соціологічної агенції Fama).
Нагадаємо, на початку липня 2015 року у Львові вирішили створити єдину львівську базу даних про тварин, яку, в майбутньому, буде імплементовано в міжнародну. За ним усі приватні тварини будуть чіповані, а безпритульні – стерилізовані.
Додамо, у серпні 2015 року у Львові розпочали чіпувати безпритульних тварин.
Зазначимо, , 23 січня, на сесії Львівської міської ради депутати затвердили правила утримання та поводження з домашніми тваринами у Львові, згідно з якими у Львові заборонили продавати незареєстрованих собак та котів.