Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

трамвайне депо

city-adm.lviv.ua

Середа, 29 січня 2020, 11:05

Старе трамвайне депо на Сахарова розпочнуть розбудовувати під креативний простір

трамвайне депо

Львівська міськрада планує надати дозвіл компанії Лем Стейшн на створення інноваційно-креативного простору в трамвайному депо.

У п'ятницю, 31 січня виконавчий комітет Львівської міськради розглядатиме рішення про реконструкцію ТзОВ "Лем Стейшн" частини нежитлової будівлі під літерою "А-3" для реалізації інвестиційного проекту "Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору" на вул. Д. Вітовського, 57 у м. Львові.

Якщо члени виконкому підтримають це рішення, то на місці трамвайного депо створять інноваційно-креативний простір. Як повідомляли раніше, трамвайне депо на вулиці Сахарова не використовують як приміщення для ремонту трамваїв, тепер воно пустує. Основною вимогою міста було те, щоб там не було торгових площ, готелів, великого ресторану, а щоб акцент був на навчанні, інноваційності.

Підприємство має створити робочий простір та простір подій, центр навчання та розвитку, майстерні, гастрономічний простір (кафе), облаштувати авто- та велопарковки, а також насадити дерев. 

За даними порталу YouControl, ТзОВ "Лем Стейшн" засноване у 2016 році і займається організацією конгресів і торгівельних виставок. Його засновниками є шестеро осіб:

Марк Зархін  відомий львівський ресторатор;

Тарас Кицмей  співзасновник ІТ-компанії SoftServe;

Тарас Добрянський  колишній позаштатний радник міського голови Львова, львівський готельєр, якого пов'язують зі скандалом довкола одного з найдорожчих готелей міста  "Леополіс";

Олег Дрінь  представник Фінської інвестиційної компанії K.Hartwall Invest, керував такими проектами у Львові як "Леополіс" та "Опера Пасаж";

Дмитро Косарєв  один зі співзасновників ІТ-компанії N-iX у Львові та Lviv QA School;

Олег Мацех  екс-директор ЛКП "Лев", колишній експерт "Реанімаційного пакету реформ".

Нагадаємо, раніше ТОВ "Лем Стейшн", отримало в оренду на 50 років територію трамвайного депо площею близько 4,9 тис кв.м, а також будівлю на вул. Братів Тимошенків, 4, після вирішення судових спорів, пов’язаних із правом власності на неї. 

На цій території фірма має за 4 роки створити інноваційно-креативний простір, облаштувати прилеглу територію і прокласти необхідні інженерні мережі. Вартість інвестицій у реконструкцію депо становить 30 млн грн.

Нагадаємо, раніше ТОВ "Лем Стейшн", що займається організацією конгресів і торгівельних виставок, керівник – Олег Мацех, отримало в оренду на 50 років територію трамвайного депо площею близько 4,9 тис кв.м, а також будівлю на вул. Братів Тимошенків, 4, після вирішення судових спорів, пов’язаних із правом власності на неї. 

На цій території фірма має за 4 роки створити інноваційно-креативний простір, облаштувати прилеглу територію і прокласти необхідні інженерні мережі. Вартість інвестицій у реконструкцію депо становить 30 млн грн.

Додамо, у липні 2018 року виконавчий комітет Львівської міської ради визначив переможцем інвестиційного конкурсу на реалізацію інвестиційного проекту із реконструкції трамвайного депо для створення інноваційно-креативного простору" ТзОВ "Лем Стейшн".

Тоді ж ця ухвала виносилася на розгляд сесії міськради, однак їй забракло голосів, а депутат міськради Петро Адамик заявив про необхідність перенесення цієї ухвали на вересень. 

Як повідомляли Варіанти раніше, ТзОВ "Лем Стейшн" було єдиним учасником конкурсу на створення інноваційно-креативного простору в трамвайному депо, що на вулиці Сахарова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.