Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівські маршрутки

Понеділок, 10 лютого 2020, 12:55

На Левандівці хочуть облаштувати окрему смугу для маршруток

львівські маршрутки

У Львові зареєстрували петицію з проханням зробити смугу громадського транспорту на вулицях Широкій та Суботівській.

3 лютого, на порталі е-петицій Андріан Ядлось зареєструвув петицію з вимогою організувати смугу громадського транспорту на вулицях Широкій та Суботівській.

За словами автора петиції, мешканці міста добираються громадським транспортом на навчання, роботу та за покупками, відтак "громадський транспорт доставляє гроші до товарів та послуг".

"Якщо в якомусь районі погане транспортне сполучення з центром чи іншими частинами міста, то це означає, що економіка міста недоотримує. Враховуючи ці факти пропоную розглянути пропозицію щодо організації виділених смуг, тим більше що у генплані міста є проект щодо продовження вулиці Суботівської до мікрорайону Рясне" – йдеться у тексті петиції.

Наразі петиції набрала 4 голоси із 500 потрібних.

Нагадаємо, що електронні петиції у Львові були ввели з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Додамо, у липні 2019 року львів'яни зареєстрували петицію з проханням продовжити трамвайний маршут №4 до Левандівки.      

Крім цього, у травні зареєстрували петицію з вимогою у Львівської міськради створити маршрут, що з'єднуватиме район Левандівку з ринком "Шувар".   

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.