Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

чиновники

Вівторок, 11 лютого 2020, 17:40

Солонківська ОТГ втратила більше 13 мільйонів через неефективність чиновників

чиновники

Аудитори виявили у Солонківській ОТГ втрати з бюджету на 13,2 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Західного офісу Державної аудиторської служби України.

Держаудитслужба провела державний фінансовий аудит бюджету Cолонківської об’єднаної територіальної громади Пустомитівського району та виявила, що за 2017-2018 роки та 9 місяців 2019 року через неефективні управлінські дії з бюджету громади було втрачено 13,2 млн грн доходів, додатково витрачено 3,9 млн грн.

"Значна невідповідність статистичних даних та фактично зареєстрованого населення громади призвела до недоотримання за досліджуваний період бюджетом громади трансфертів з державного бюджету на суму 1,6 млн грн та надмірного вилучення 5,2 млн грн реверсної дотації", – йдеться у повідомленні.

Також через відсутність повної бази даних щодо власників нерухомості та недоліки податкового законодавства місцеві бюджети втратили можливість отримати 3,6 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Крім цього,Солонкківська ОТГ також втратила кошти через неукладення договорів пайової участі із забудовниками і незастосування штрафів, несвоєчасне стягнення орендної плати за майно.

За наслідками дослідження, аудитори розробили пропозиції Солонківській ОТГ, спрямовані на більш раціональне витрачання бюджетних коштів.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року аудитори виявили у Бориславі втрати з бюджету на 68,7 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.