Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Андрій Садовий

Фб Христини Процак

Середа, 19 лютого 2020, 13:40

Садовий відправить найкращого двірника Львова у край, де тече молоко і мед

Андрій Садовий

Львівська міськрада оголосила конкурс на кращого двірника Львова-2020.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 19 лютого, Львівська міська рада оголосила про початок конкурсу на обрання кращого двірника Львова, який вже втретє проводять з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, що відзначають у третю неділю березня.

Перший етап конкурсу триватиме з 19 лютого до 2 березня. Впродовж 12 днів мешканці міста можуть подавати кандидатуру двірника, заповнивши відповідну Google-форму.

Другий етап – голосування за подані кандидатури – розпочнеться 2 березня і завершиться 11 березня, а нагородження перможців, найкращих двірників з кожного району, відбудеться 13 березня. Двірник, який набере найбільшу кількість голосів львів'ян, отримає титул "Найкращий двірник Львова-2020" і приз.

Як заявив міський голова Львова Андрій Садовий, переможець цьогорічного конкурсу отримає путівку на паломницьку подорож на Святу землю. 

"Я задумався, якою має бути нагорода для кращого двірника? Вважаю, що було б дуже гарно, коли б переможець отримав поїздку на Святу землю" – зазначив Андрій Садовий.

Нагадаємо, переможцем цього конкурсу у 2018 році став Мирослав Новоставський, який доглядає територію будинку на вул. Володимира Великого, 117. Він отримав подарунковий сертифікат на тур "Вікенд в Європі! Краків, Прага, Відень та Будапешт".

Кращим двірником міста у 2019 році обрали Володимира Катинського, двірника ЛКП "Балатон-409" Шевченківського району, якого нагородили туром "Вікенд в Європі! Краків, Прага, Відень та Будапешт".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.