Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Пасічна

Четвер, 20 лютого 2020, 14:27

У Львові вирішили збудувати нову дорогу до Винників

вул. Пасічна

Львівські депутати підтримали е-петицію про будівництво нової дороги між вул. Пасічною та Винниками.

Сьогодні, 20 лютого, під час сесії Львівської міської ради депутати підтримали електронну петицію про будівництво нової дороги між вул. Пасічною та Винниками. "За" проголосували 44 депутати.

Зокрема, ще 22 листопада 2019 року на порталі е-петицій Анастасія Карп'як зареєструвала петицію з вимогою збудувати нову дорогу між вулицею Пасічною та Винниками, яка за 5 днів, станом на 27 листопада 2019 року, набрала необхідних 500 голосів на підтримку, відтак міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Автор петиції просить передбачити у бюджеті Львова на 2020 рік кошти на початок будівництва дорожньої інфраструктури, що розвантажить перехрестя Личаківська-Пасічна та полегшить транспортне сполучення між Личаковом, Пасічною та Винниками.

"У Львові, гіпотетично, можна всіх мешканців "пересадити" на громадський транспорт, однак якісний доїзд до міста з приміських поселень, перехоплюючі паркувальні майданчики, міські вузлові автостанції та транспортні розв'язки на в'їздах до міста таки необхідно будувати" – йдеться у тексті петиції.

Як заявила депутатка від Української Галицької Партії Юлія Гвоздович, станом на сьогодні є велика проблема із завантаженістю прехрестя вул. Пасічна – вул. Личаківстка, тому потрібно шукати шляхи для її розв'язання. Відтак, депутати вирішили доручили департаменту ЖКГ і містобудування напрацювати дорожню карту для розвантаження цього перехрестя, а для початку розширити існуючу дорогу на Винники і передбачити будівництво дорожнього кільця.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.