Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

фонтан біля Підзамче

google.com.ua

Понеділок, 16 березня 2020, 12:25

Фонтан біля Підзамче обслуговуватимуть за понад 200 тисяч

фонтан біля Підзамче

Шевченківська РА замовила обслуговування фонтану на вул. Б. Хмельницького, 56 за 232 тис грн.

Шевченківська районна адміністрація Львівської міської ради провела тендер у системі ProZorro на послуги з обслуговування фонтану на вул. Б. Хмельницького (біля будинку №56) у Шевченківському районі Львова, які переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2020 року.

Перший аукціон мав відбутися 11 лютого, однак на нього не подався жоден учасник, тому закупівлю оголосили повторно. Новий аукціон стартував 28 лютого, участь у ньому взяли ПП "Патронат" та ФОП Луць О.М., які запропонували за свої послуги 232 400 грн і 250 000 грн відповідно. Переможцем обрали ПП "Патронат", а очікувана вартість послуг становила 260 000 грн.

Як вказано у закупівлі, переможець тендеру має у квітні розконсервувати фонтан від зими та обслуговувати його з травня по вересень цього року, а опісля – знову законсервувати.

У категорію обслуговування фонтану входять такі роботи: очищення поверхонь металевими щiтками, прочищення каналiзацiйної мережi (5 разів на 5 місяців), щоденне санітарне прибирання (131 день).

За даними порталу YouControl, ПП "Патронат" зареєстроване з 1996 року у Львові, займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Власницею фірми є львів'янка Світлана Куземська. Розмір статутного капіталу підприємства становить 100 грн.

Куземська також є власницею ТОВ "Патронат-Плюс", ПВТП "Євросауна-П.У.Л.", ТЗОВ "Гал-Дерев".

Нагадаємо, минулоріч обслуговавання цього фондану здійснювала за 165 тис грн у підприємниця Оксана Луць з села Верхній Лужок Старосамбірського району.

Додамо, з квітня до листопада 2019 року обслуговування чотирьох фонтанів у центрі міста обійшлося місту у 300 тис грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.