Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олександр Ганущин

Четвер, 12 березня 2020, 12:10

Ганущин хоче спростити систему закупівель на час карантину

Олександр Ганущин

Олександр Ганущин пропонує уряду спростити систему закупівель на час карантину через коронавірус.

Про це сьогодні під час брифінгу у Львівській ОДА повідомив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

За його словами, рішення про введенення карантину є своєчасним, для того, щоб зменшити навантаження на наші лікарні. Крім того, він вважає, що на час карантину уряд повинен спростити систему закупівель.

"Особисто я переконаний, що уряд до тих заходів карантину має долучити кілька дуже важливих пунктів, які стосуються спрощеного способу проведення закупівель, бо головна проблема порятунку людей, котрі уражені коронавірусом, вони мають бути на апараті штучної вентиляції легень і має бути достатній запас кисню. Мова йде про можливі тижневі перебування в такий із способів" – заявив Олександр Ганущин.

Він додав, що карантин, який запровадили на території Львівщини, зменшує навантаження на лікарів, зберігає медичний персонал та допомає вчасно і успішно боротися з коронавірусом.

Крім цього, Олександр Ганущин зазначив що зараз триває чергова сесія обласної ради, яка "добігає свого кінця" а з ініціативи депутатських фракцій відбудеться позачергове пленарне засідання сьогодні, але після обіду.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні вводять карантин в навчальних закладах та обмежують проведення масових заходів. Вчора міська комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення з 12 березня до 3 квітня призупинити навчання у школах і дитячих садочках Львова.

На час карантину в УГКЦ дозволили не цілувати ікони і слухати служби з дому.

Варіанти побували на брифінгу міського голови Львова Андрія Садового щодо обмежувальних заходів у Львові, які вводить Львівська міська рада для убезпечення мешканців від поширення респіраторних захворювань, зокрема вірусу COVID-2019.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.