Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пункт пропуску

lv.dsns.gov.ua

Середа, 18 березня 2020, 11:30

Львівські рятувальники перевезли через кордон майже 500 українців, які не могли виїхати з Польщі

пункт пропуску

Для перевезення громадян залучили автобуси аварійно-рятувального загону ДСНС, в яких перевезли 473 людини.

Про це повідомила прес-служба Головного управління ДСНС України у Львівській області.

17 - 18 березня на пунктах пропуску "Рава-Руська – Гребенне" та "Краковець – Корчова", підрозділи Головного управління ДСНС у Львівській області долучились до надання допомоги громадянам України, які повертаються додому.

"На перетині кордонів організовали спеціальні пункти обігріву та життєзабезпечення, де кожен мав змогу звернутись по допомогу або випити гарячої кави та чаю. Задля перевезення громадян, які перебували на пункті пропуску "Рава-Руська – Гребенне", залучено автобуси аварійно-рятувального загону" – йдеться у повідомленні.

Станом на 09:00 18 березня транспортом ДСНС, перевезено 473 людини. Рятувальники й надалі продовжують надавати допомогу усім співвітчизникам, які її потребують.

Зазначимо, на кордоні з Польщею зараз діють три пункти пропуску, через які громадяни України можуть повернутися додому: "Дорогуськ - Ягодин", "Корчова - Краківець", і "Гребенне - Рава-Руська". 

Нагадаємо, вчора майже 2 тисячі українців не змогли виїхати з Польщі. Евакуацію українців із Польщі планують поводити спецрейсом із Варшави та потягом по санітарному коридору.

З 15 березня Польща заборонила в’їзд іноземців до країни у зв’язку з поширенням коронавірусу. За останніми даними, у цій країні підтверджено 177 випадків зараження коронавірусом, чотири особи померли.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів, також Україна закрила кордон для іноземних громадян.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.