Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Б. Хмельницького

google.com.ua

Вівторок, 24 березня 2020, 14:50

Фаріон допомагатиме туркам ремонтувати вулицю Богдана Хмельницького

вул. Б. Хмельницького

Львівська міськрада замовила реконструкцію вул. Б. Хмельницького за 175 млн грн у компанії Онур.

Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" провело закупівлю у системі ProZorro на реконструкцію вул. Б. Хмельницького, від вул. Промислової до вул. Липинського, яку переможець тендеру має здійснити до 31 серпня 2022 року.

Аукціон стартував 25 лютого 2020 року, участь у ньому взяли три компанії: ТОВ "Онур" (175 390 грн), ТОВ "Автомагістраль-Південь" (175 400 000 грн), ПрАТ "Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1" (178 000 000 грн). Переможцем обрали ТОВ "Онур", а очікувана вартість послуг становила 186 315 677 грн.

Як вказано у закупівлі, реконструкцію вулиці здійснять від вул. Промислової до вул. Липинського, тут, окрім ремонту дорожньгоо полотна, облаштують острівці безпеки, тротуари з плитки ФЕМ, здійснять реконструкцію контактної мережі й дренаж, організують дорожній рух – встановлять дорожні знаки, облаштують мережу дощової каналізації, встановлять смітники, передбачать місце для автомобільних стоянок, облаштують захисну смугу паркувальних місць та захисну смугу на підвищених зупинках громадського транспорту.

Крім цього, у межах реконструкції вулиці тут прокладуть велодоріжки, велосипедні стійки, павільйони для зупинок, лавки, викорчують старі 3-метрові дерева, натомість планують висадити 60 молодих дерев, а також кущів.

Усі роботи оплачуються за кошти місцевого бюджету Львова.

За даними порталу YouControl, фірма "Онур Конструкціон Інтернешнл" зареєстрована з 2004 року у Києві, займається будівництвом доріг і автострад. Її власниками є громадяни Туреччини Онур та Іхcан Ченінджевізи й львів'янин Олег Фаріон. Розмір статутного капіталу підприємства становить 2 165 870,86 грн. 

Олег Фаріон є керівником двох турецьких будфірм: ТОВ "Емт Ерімтан Мюшавірлік Тааххют Тіджарет А. Ш." (зареєстрована у Львові в 2017 році) та ТОВ "Європавер Україна" (зареєстрована у Львові в жовтні 2019 року). Також він керує ПП "Глорія" (смт. Брюховичі), що займається обслуговуванням напоями, та належить мешканці Брюхович Олені Караахметоглу.

Зазначимо, компанія "Онур" є підрядником багатьох ремонтних робіт із будівництва доріг на Львівщині. Раніше підприємство збудувало асфальтовий завод у мікрорайоні Рясне-2 та взяло в оренду більше 6 га землі в Ожидові для будівництва приміщень.

Ще на початку жовтня 2019 року виконком Львівської міськради надав дозвіл ЛКП "Львіваавтодор" провести реконструкції вул. Б. Хмельницького на цьому відрізку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.