Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. К. Левицького, 79

google.com.ua

Вівторок, 24 березня 2020, 15:13

Приміщення на вулиці Левицького продали за 117 тисяч гривень

вул. К. Левицького, 79

Львівська міськрада продала приміщення на вул. К. Левицького, 79, початкова ціна якого становила 233 тис грн.

Управління комунальної власності Львівської міської ради продало у системі ProZorro приміщення першого поверху на вул. К. Левицького, 79 у Львові, загальною площею 11,6 кв.м.

Початкова ціна приміщення, виставленого на аукціон, який мав відбутися 21 лютого, становила 233 640 грн, однак її зменшили до 116 820 грн, оскільки згідно з закону України про приватизацію комунального майна, на повторний продаж об'єкт виставляється зі знижкою у 50%.

Повторний аукціон стартував 12 березня, участь у ньому взяли Юрій Білинський-Гродзь (117 988,20 грн) та Олеся Яремчук (200 000 грн). Переможцем обрали Юрія Білинського-Гродзя.

Триповерховий будинок, у якому знаходиться приміщення, розташований в Личаківському районі Львова. Район розташування характеризується в основному житловою та комерційною забудовою. Поруч та неподалік об'єкта знаходяться: житлові малоповерхові будинки з вбудованими комерційними об'єктами, лікарня, школа масажу, Генеральне консульство Російської Федерації у Львові, Личаківська районна адміністрація, середня школа, дитячий садочок, інша забудова міста.

За даними порталу YouControl, мешканець Борислава Юрій Білинський-Гродзь до 2005 року був фізичною особою-підприємцем, займався діяльністю у сфері права. Він є власником львівських фірм ТОВ "ЗРК", ТзОВ "РТЦ" та ТЗОВ "ТРЦ", що займаються діяльністю із забезпечення трудовими ресурсами.

Нагадаємо, Юрій Білинський-Гродзь цьогоріч брав участь у аукціоні із продажу комунального приміщення на вул. І. Кавалерідзе, 19 у Львові.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.