Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олег Паска

Фб Паски

Четвер, 26 березня 2020, 12:29

Паска виведе галицьку освіту та науку в обітований край

Олег Паска

Олег Паска переміг у конкурсі на посаду директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Переможцем конкурсного відбору на посаду директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА став Олег Паска.

Зазначимо, Олег Паска до цього працював викладачем кафедри адміністративного та фінансового менеджменту НУ "Львівська політехніка", він також є співзасновником Вищої школи публічного лідерства Tech StartUp School. 

Паска з 2005 до 2006 року очолював Старосамбірську районну раду та з 2006 до 2010 року – Перемишлянську райдержадміністрацію. У 2010-2011 роках працював начальником управління просторового розвитку Львівської обласної ради.

Згідно із його декларацією про доходи, у 2019 році Олег Паска отримав 182 981 грн загального доходу, який складався із зарплати у НУ "Львівська політехніка" та доходу від зайняття підприємницькою діяльністю. Паска зберігає 4 000 доларів євро готівки, має три земельні ділянки і житловий будинок у селі Нижанковичі Старосамбірського району.

Також він входить до Ради ГО "Старосамбірщина 3000", кінцевим власником якої є голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Нагадаємо, наприкінці лютого Львівська ОДА оголосила конкурс на посаду директора департаменту освіти і науки. З серпня 2016 року й до  вересня 2019 року цю посаду очолювала Любомира Мандрій, яку призначили заступницею міністра освіти і науки України. 

25 березня Любомиру Мандзій призначили т.в.о. міністра освіти України.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.