Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

вул. Хуторівка

П'ятниця, 3 квітня 2020, 10:10

Вулицю Хуторівку до серпня закриють для проїзду

вул. Хуторівка

З 6 квітня й до 31 липня обмежать рух транспорту на вул. Хуторівка.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

З понеділка, 6 квітня, проїзд по вул. Хуторівка буде обмежено – двосторонній рух буде організовано на смузі руху з Сихова (пр. Червоної Калини) до вул. Стрийської, а смуга від вул. Стрийської до Сихова буде перекрита.

Обмеження проїзду на цій ділянці триватиме до 31 липня 2020 року, а роботи із ремонту вулиці проводить ТзОВ "Онур" на замовлення ЛКП "Львівавтодор".

Проїзд по вулиці відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

Нагадаємо, у грудні 2019 року Львівська міськрада замовила реконструкцію вул. Хуторівка за 125 млн грн у компанії "Онур".

Окрім ремонту дорожнього полотна, тут облаштуютьи тротуари та велодоріжки, здійснять реконструкцію контактної мережі й дренаж, організують дорожній рух – встановлять дорожні знаки, облаштують мережу дощової каналізації, здійснять благоустрій.

Крім цього, передбачено будівництво двох нових світлофорів на вул. Хуторівка, 8 та між вул. Хоткевича та вул. Чукаріна, а також реконструкцію світлофора на вул. Хуторівка, 4б.

У рамках закупівлі входить ще й облаштування тролейбусної лінії, а усі роботи оплачуються за кошти місцевого бюджету Львова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.