Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

сміттєпереробний завод

ЛКП Зелене місто

Четвер, 23 квітня 2020, 15:52

Суд дозволив будувати сміттєпереробний завод на Пластовій

сміттєпереробний завод

Підготовчі роботи, що передують будівництву сміттєпереробного комплексу, тривають. 

Про це повідомили на сторінці "ЛКП "Зелене місто" у Facebook.

Учора, 22 квітня Львівський окружний адміністративний суд прийняв ухвалу про закриття провадження щодо визнання протиправним рішення виконавчого комітету про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва сміттєпереробного комплексу.

"Разом із тим суд скасував заходи забезпечення позову, зокрема, призупинення вищезгаданого рішення виконавчого комітету. Тобто наразі немає підстав для обмеження дії містобудівних умов та обмежень.Таке рішення обумовлене тим, що суд не встановив порушень прав позивача, необхідних для захисту в порядку адміністративного судочинства" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 29 січня Львівський окружний адміністративний суд прийняв ухвалу щодо призупинення рішення виконавчого комітету про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва сміттєпереробного комплексу. 8 квітня апеляційний суд залишив її без змін. Тепер ця ухвала скасована. Підготовчі роботи, що передують будівництву сміттєпереробного комплексу, тривають. 

У квітні 2018 року депутати міськради погодили отримання кредиту від ЄБРР у 25 млн євро, а вже у червні того ж року ЄБРР оголосив тендер на будівництво сміттєпереробного заводу.

Вже у грудні 2019 року ЛКП "Зелене місто" замовило за 41 млн грн підготовчі роботи для будівництва сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій у фірми з Рівного. А вже 10 квітня чотири компанії подали техпропозиції на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.