Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

сміттєзвалище

Понеділок, 11 червня 2018, 14:13

ЄБРР оголосив тендер на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові

сміттєзвалище

Усі заявки від компаній приймають до середини липня цього року.

Про це йдеться на сайті Європейського банку реконструкції та розвитку.

Європейський банк реконструкції та розвитку 8 червня оголосив закупівлю на будівництво муніципальних установок для механічного та біологічного очищення твердих побутових відходів у Львові, замовником якого є ЛКП "Зелене місто".

Йдеться про перший крок щодо будівництва сміттєпереробного заводу у Львові. Усі компанії, які бажають взяти участь в тендері, мають мати досвід у проектуванні, постачанні обладнання та будівництві аналогічних комплексів за останні 10 років; річний оборот за останні 3 роки не менше 38 млн євро; 2 успішно реалізовані контракти.

Усі документи приймають до 9 липня цього року.

Нагадаємо, що у грудні 2017 року міська рада визначила місце для сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій, 13. Цю ділянку під будівництво заводу запропонувала французька компанія Egis, що працювала над проектом стратегії поводження зі сміттям у Львові.

А квітні 2018 року депутати Львівської міськради погодили отримання кредиту від Європейськго банку реконструкції та розвитку у 25 мільйонів євро на сміттєпереробний завод. Його отримуватиме комунальне підприємство "Зелене місто". Доходи з майбутнього заводу також використовуватимуть на повернення кредиту.

А 17 травня міськрада виділила додаткову ділянку для будівництва сміттєпереробного заводу, яку раніше міська влада виділила для ЛМКП "Львівводоканал" для виробництва та розподілення газу, очищення та розподілення води.

Однак, станом на 4 червня, ЛКП "Зелене місто" не вклалося в терміни з проектування сміттєкомплексу на вулиці Пластовій.


Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.