Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Пластова

Середа, 11 грудня 2019, 17:40

Рівненська фірма підготує Пластову до будівництва сміттєпереробного заводу

вул. Пластова

Львівське комунальне підприємство "Зелене місто" провело тендер у системі ProZorro на підготовчі роботи для будівництва механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13, які переможець тендеру має постачати до 1 грудня 2020 року. Аукціон стартував 15 листопада, участь у ньому взяли чотири підприємства, а переможцем обрали ТзОВ "НВП Шляхбуд", яке запропонувало здійснити підготовчі роботи за 41 056 220,40 грн. Додамо, очікувана вартість послуг становить 41 239 490 грн. Як йдеться у закупівлі, проектом підготовчих робіт передбачається підготовка до будівництва смітєєпереробного заводу, загальною потужністю до 250 тисяч тонн в рік, на території, яка межує з територією очисних споруд ЛМКП "Львівводоканал". Ділянку визначили як потенційно підтоплену, адже через східну частину ділянки протікає технологічний стік очищеної води від міських очисних споруд до річки Полтва, а з південної сторони ділянка наближається до пойми річки Полтва і частково знаходиться в її захисній зоні.  Саме тому у закупівлі вказано, що на території майбутнього заводу необхідно прокласти тимчасові мережі водопостачання, каналізації, електропостачання, щоб забезпечити потреби будівельного процесу. Крім цього, кошти предбачені для влаштування огорожі будівельного майданчика, знесення будівель, що є на цій ділянці, влаштування під’їзних шляхів для будтехніки, видалення всіх дерев, чагарників, кущів, газонів. За даними порталу YouControl, ТзОВ "НВП Шляхбуд" зареєстроване у Рівному з 2017 року, займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Кінцевим власником фірми є мешканець Рівненської області Євгеній Кінаш, а керівником – Сергій Таргоній. Євгеній Кінаш також є керівником заснованої ТДВ "Дніпрокомунтранс" (Дніпро) у липні цього року у Львові фірми "Дніпрокомунтранс-Захід", що займається діяльністю щодо поводження з відходами. Розмір статутного капіталу підприємства становить 200 000 грн. Нещодавно ця фірма виграла тендер із завершення будівництва об'їзної дороги зі Львова до Білогорщі, вартістю 28 млн грн. {youtube}p83NyGbeuS0{/youtube} Нагадаємо, раніше Варіанти повідомляли, що ЛКП "Зелене місто" планує приступити до спорудження нового сміттєпереробного комплексу з вересня 2019 року. Вартість заводу, документи для будівництва якого виконком Львівської міськради затвердив у грудні 2018 року, попередньо оцінюють у 23 млн євро. У квітні 2018 року депутати міськради погодили отримання кредиту від ЄБРР у 25 млн євро, а вже у червні того ж року ЄБРР оголосив тендер на будівництво сміттєпереробного заводу. На другий етап тендеру пройшли 5 компаній: Control Process S.A. (Польща), Eggersmann Anlagenbau GMBH (Німеччина), Helector S.A. (Греція), консорціум MUT (Австрія) та Dogusan (Туреччина) та консорціум WTT (Нідерланди) та Axis (Литва). Технічним консультантом для будівництва заводу стала литовська компанія "Гідротера".  {youtube}QdZgi_QWprk{/youtube}

Львівське комунальне підприємство "Зелене місто" провело тендер у системі ProZorro на підготовчі роботи для будівництва механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13, які переможець тендеру має постачати до 1 грудня 2020 року.

Аукціон стартував 15 листопада, участь у ньому взяли чотири підприємства, а переможцем обрали ТзОВ "НВП Шляхбуд", яке запропонувало здійснити підготовчі роботи за 41 056 220,40 грн. Додамо, очікувана вартість послуг становить 41 239 490 грн.

Як йдеться у закупівлі, проектом підготовчих робіт передбачається підготовка до будівництва смітєєпереробного заводу, загальною потужністю до 250 тисяч тонн в рік, на території, яка межує з територією очисних споруд ЛМКП "Львівводоканал".

Ділянку визначили як потенційно підтоплену, адже через східну частину ділянки протікає технологічний стік очищеної води від міських очисних споруд до річки Полтва, а з південної сторони ділянка наближається до пойми річки Полтва і частково знаходиться в її захисній зоні. 

Саме тому у закупівлі вказано, що на території майбутнього заводу необхідно прокласти тимчасові мережі водопостачання, каналізації, електропостачання, щоб забезпечити потреби будівельного процесу. Крім цього, кошти предбачені для влаштування огорожі будівельного майданчика, знесення будівель, що є на цій ділянці, влаштування під’їзних шляхів для будтехніки, видалення всіх дерев, чагарників, кущів, газонів.

За даними порталу YouControl, ТзОВ "НВП Шляхбуд" зареєстроване у Рівному з 2017 року, займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Кінцевим власником фірми є мешканець Рівненської області Євгеній Кінаш, а керівником – Сергій Таргоній.

Євгеній Кінаш також є керівником заснованої ТДВ "Дніпрокомунтранс" (Дніпро) у липні цього року у Львові фірми "Дніпрокомунтранс-Захід", що займається діяльністю щодо поводження з відходами. Розмір статутного капіталу підприємства становить 200 000 грн.

Нещодавно ця фірма виграла тендер із завершення будівництва об'їзної дороги зі Львова до Білогорщі, вартістю 28 млн грн.

Нагадаємо, раніше Варіанти повідомляли, що ЛКП "Зелене місто" планує приступити до спорудження нового сміттєпереробного комплексу з вересня 2019 року. Вартість заводу, документи для будівництва якого виконком Львівської міськради затвердив у грудні 2018 року, попередньо оцінюють у 23 млн євро. У квітні 2018 року депутати міськради погодили отримання кредиту від ЄБРР у 25 млн євро, а вже у червні того ж року ЄБРР оголосив тендер на будівництво сміттєпереробного заводу.

На другий етап тендеру пройшли 5 компаній: Control Process S.A. (Польща), Eggersmann Anlagenbau GMBH (Німеччина), Helector S.A. (Греція), консорціум MUT (Австрія) та Dogusan (Туреччина) та консорціум WTT (Нідерланди) та Axis (Литва).

Технічним консультантом для будівництва заводу стала литовська компанія "Гідротера". 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.