Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Пластова

Середа, 30 жовтня 2019, 14:11

Підготовка Пластової до будівництва сміттєпереробного заводу коштуватиме більше 40 мільйонів

вул. Пластова

ЛКП Зелене місто замовило за 41 млн грн підготовчі роботи для будівництва сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій.

Львівське комунальне підприємство "Зелене місто" оголосило тендер у системі ProZorro на підготовчі роботи для будівництва механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13, які переможець тендеру має постачати до 1 грудня 2020 року.

Аукціон стартує 15 листопада, а очікувана вартість послуг становить 41 239 490 грн.

Як йдеться у закупівлі, проектом підготовчих робіт передбачається підготовка до будівництва смітєєпереробного заводу, загальною потужністю до 250 тисяч тонн в рі, кна території, яка межує з територією очисних споруд ЛМКП "Львівводоканал".

Ділянку визначили як потенційно підтоплену, адже через східну частину ділянки протікає технологічний стік очищеної води від міських очисних споруд до річки Полтва, а з південної сторони ділянка наближається до пойми річки Полтва і частково знаходиться в її захисній зоні. 

Саме тому у закупівлі вказано, що на території майбутнього заводу необхідно прокласти тимчасові мережі водопостачання, каналізації, електропостачання, щоб забезпечити потреби будівельного процесу. Крім цього, кошти предбачені для влаштування огорожі будівельного майданчика, знесення будівель, що є на цій ділянці, влаштування під’їзних шляхів для будтехніки, видалення всіх дерев, чагарників, кущів, газонів.

Нагадаємо, раніше Варіанти повідомляли, що ЛКП "Зелене місто" планує приступити до спорудження нового сміттєпереробного комплексу з вересня 2019 року. Вартість заводу, документи для будівництва якого виконком Львівської міськради затвердив у грудні 2018 року, попередньо оцінюють у 23 млн євро. У квітні 2018 року депутати міськради погодили отримання кредиту від ЄБРР у 25 млн євро, а вже у червні того ж року ЄБРР оголосив тендер на будівництво сміттєпереробного заводу.

На другий етап тендеру пройшли 5 компаній: Control Process S.A. (Польща), Eggersmann Anlagenbau GMBH (Німеччина), Helector S.A. (Греція), консорціум MUT (Австрія) та Dogusan (Туреччина) та консорціум WTT (Нідерланди) та Axis (Литва).

Технічним консультантом для будівництва заводу стала литовська компанія "Гідротера".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.